David Kálmán
Lektor, Externý poradca

Lektor, externý poradca pre firmy v oblasti timemanažmentu, Obchodnej stratégie a angažovanosti zamestnancov

David Kalmán už viac ako 13 rokov pôsobí v oblasti biznisu a rozvoja. Svoju kariéru začal v Prahe v najväčšej IT firme v Českej republike ako marketingový poradca. 

V korporátnom svete sa vypracoval cez 6 pozícií až na Regionálneho manažéra so zodpovednosťou nad 40 zamestnancami a vytvoril nástroje na meranie pre celý segment, systém vzdelávania a zvyšovania angažovanosti. 

Po odchode z korporácie riadil obchodný tím pre Bratislavu v e-commerce firme.

Vytvoril vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčastnosti pomáha firmám rásť cez success funell, vzdelávanie, nárast produktivity a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov. Pôsobí ako externý lektor v témach timemanažment a komunikácia v Coworking Cvernovka, Satori Stage, Topcoach a KC Dunaj. 

Vo voľnom čase sa venuje svojmu psovi, priateľke, gitare a neustále hľadá v čom sa môže zlepšiť. Riadi sa mottom: „Viem, že nič neviem.“ A jedná v zmysle hesla“ V jednoduchosti je krása.“

Timemanažment – Ako si nájsť čas na rodinu aj prácu? Ako eliminovať stres?

Anotácia prednášky:

Na prednáške Timemanažmentu sa dozviete ako si jasne zadefinovať svoje priority a držať sa ich. Ako plánovať čas tak, aby sme sa vyhli rizikám, ktoré nám kradnú čas. Pozrieme sa na témy ako rozhodovacia paralýza, rýchla a pomalá časť mozgu, kaizen, rozhodovacia schopnosť a chyby v plánovaní. Vďaka tejto prednáške si dokážete efektívnejšie rozdeľovať čas medzi prácu a rodinu. A povieme si, že práca, ktorá nám trvá 3 hodiny môže trvať aj kratšie. Pretože pracovať veľa a urobiť veľa nie je to isté.

Čo sa na prednáške dozviete:
• Preberieme a pochopíte Eisenhowerov princíp.
• Vysvetlíme si pravidlo jednej hodiny, ktoré dokáže zmeniť náš život.
• Odhalíme najčastejších zlodejov času.
• Povieme si tipy a rady, ako s niečím začať, neprestať a dotiahnuť to do úspešného konca.

Hlavné ciele:
• Správne určovanie priorít.
• Ako správne rozdeľovať čas a rozlišovať veľkosti úloh, ktoré sa skladajú z podúloh.
• Ako začať a neprestať robiť čokoľvek čo chceme.
• Ako správne plánovať úlohy.